„Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu”

16 czerwca 2016r. słoneczna i piękna pogoda zachęciła dzieci z grupy IV na dłuższy spacer. Tego dnia przedszkolaki  udały się z rewizytą do zaprzyjaźnionego  Przedszkola –   Ochronki Sióstr Służebniczek w Dębicy.
Po przybyciu na miejsce s. Dyrektor zaprosiła dzieci do ogrodu na plac zabaw, gdzie czekały na nich przedszkolaki z najstarszej grupy wiekowej. Przybyłe dzieci
z zaciekawieniem oglądały plac zabaw, urządzenia, które tam się znajdowały i bardzo chętnie podjęły wspólne zabawy ze swoimi rówieśnikami: pokonywały tor przeszkód, bawiły się na urządzeniach terenowych. Po wspaniałej zabawie na świeżym powietrzu zostały zaproszone do sali na pyszne ciasteczko i kompocik. Na pamiątkę wspólnego spotkania dzieci otrzymały wspaniałe upominki: kolorowe wiatraczki, kolorowanki oraz świecące piłeczki.

Bardzo dziękujemy  za wspaniałą zabawę!

Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (1)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (2)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (3)

Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (4)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (5)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (6)

Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (7)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (8)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (9)

Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (10)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (11)  Z rewizytą w zaprzyjaźnionym przedszkolu (12)