Wycieczka przyrodniczo – edukacyjna na „Ranczo” w Pstrągowej

   Dzień, 28 maja 2015r., na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Po długiej, prawie godzinnej podróży autobusem dotarliśmy do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Sama jazda autobusem była dla dzieci nie lada gratką, a to dopiero początek, bo tam czekała na nas cała masa atrakcji.
P
rzedszkolaki zwiedziły teren zagrody „Ranczo” podziwiając piękne widoki. Na leśnej polanie, gdzie znajdowało się mini ZOO w stylu safari, miały niepowtarzalną okazję niemalże dotknąć zwierząt. Oswojone lamy, daniele, sarny, kucyk dosłownie jadły dzieciom z ręki. Wielką niespodzianką była także przejażdżka wozem przez wieś Pstrągowa.
Posilone pomidorową zupką dzieci mogły uczestniczyć w przygotowanych przez organizatorów zabawach i konkursach  na świeżym powietrzu oraz pobawić się na placu zabaw.
B
yła to niezapomniana wycieczka na łonie natury wśród ciekawych zwierząt, pełna niesamowitych wrażeń. Wszyscy mali uczestnicy byli bardzo zadowoleni co można było stwierdzić po uśmiechniętych twarzach i dobrych humorach.

Wycieczka do Pstrągowej (1)  Wycieczka do Pstrągowej (2)  Wycieczka do Pstrągowej (3)

Wycieczka do Pstrągowej (4)  Wycieczka do Pstrągowej (5)  Wycieczka do Pstrągowej (6)

Wycieczka do Pstrągowej (7)  Wycieczka do Pstrągowej (8)  Wycieczka do Pstrągowej (9)

 Wycieczka do Pstrągowej (10)   Wycieczka do Pstrągowej (13)  Wycieczka do Pstrągowej (12)

  Wycieczka do Pstrągowej (11)  Wycieczka do Pstrągowej (14)  Wycieczka do Pstrągowej (15)