Wycieczka na Dzień Dziecka

W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 1 czerwca 2016r.  wyjechaliśmy do  Zespołu Szkół Techniczno – Weterynaryjnych w Trzcianie.
Na miejscu czekało na nas wiele niespodzianek: zajęcia w pracowni gastronomicznej
i dekorowanie ciasteczek, zajęcia w pracowni fryzjerskiej – piękne fryzury i śmieszne makijaże, zajęcia w sali weterynaryjnej – zabawy z psami i pokaz sztuczek wykonywanych przez psa, bliski kontakt ze  zwierzętami egzotycznymi – wężem i jaszczurką, zajęcia geodezyjne w terenie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu pomiarowego, oglądanie wyposażenia wozu strażackiego, trzymanie ciężkiego węża strażackiego i polewanie wodą, przejażdżka na koniach, obserwacja pasących się owiec na wybiegu, poszukiwanie skarbu według wskazówek przewodników, odpoczynek na kocach w pięknym parku wokół szkoły. Wycieczka była bardzo udana. Dzieciom podobały się wszystkie przygotowane dla nich atrakcje. Z ogromnym zaciekawieniem przechodziły do kolejnych pracowni. Obserwowały, dotykały, podziwiały, śmiały się, zadawały pytania i bardzo chętnie wykonywały wszystkie polecenia.

Serdecznie dziękujemy mamusi Olka z grupy II – Pani Agacie Szyper za zaproszenie i zorganizowanie pobytu dzieci w Zespole Szkół Techniczno – Weterynryjnych w Trzcianie. 

Wycieczka do Trzciany (1)  Wycieczka do Trzciany (2)  Wycieczka do Trzciany (3)

Wycieczka do Trzciany (4)  Wycieczka do Trzciany (5)  Wycieczka do Trzciany (6)

Wycieczka do Trzciany (7)  Wycieczka do Trzciany (8)  Wycieczka do Trzciany (9)

Wycieczka do Trzciany (10)  Wycieczka do Trzciany (11)  Wycieczka do Trzciany (12)

Wycieczka do Trzciany (14)  Wycieczka do Trzciany (15)  Wycieczka do Trzciany (16)

Wycieczka do Trzciany (17)  Wycieczka do Trzciany (18)  Wycieczka do Trzciany (19)

Wycieczka do Trzciany (20)  Wycieczka do Trzciany (21)