„Wracają do nas po latach” – spotkanie z absolwentem

W środę, 23 stycznia 2017r., odwiedził nas absolwent naszego przedszkola Michał Szpara, który opowiedział przedszkolakom o swoich pasjach i zainteresowaniach. Jedną z pasji jest Speedcubing, czyli układanie kostki Rubika na czas. Michał zaprezentował dzieciom 20 kostek różnych odmian, na których trenuje rekreacyjnie od dwóch lat. Jego życiowy czas ułożenia kostki, to 22 sekundy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem próbowały pomieszać kostki, by utrudnić Michałowi ich ułożenie, ale nic to nie dało, bo ich starszy kolega szybko poradził sobie z ponownym ich ułożeniem.
Nasz absolwent swój wolny czas poświęca również grze na gitarze klasycznej i elektrycznej. Fragment swoich zdolności zademonstrował przed przedszkolną publicznością.
Kolejna pasja, to wielkie serce do zwierząt. Michał przygotował prezentację o zwierzętach, które hoduje w domu. Najwięcej emocji dostarczyła dzieciom papuga Zoja, która demonstrowała na filmiku swoje umiejętności. Był też kanarek Kubuś, koszatniczka Sonia, mama Patyczak ze swoimi młodymi i wesoły piesek Odi rasy York.
Przedszkolaki były pod ogromnym wrażeniem pasji starszego kolegi oraz jego osiągnięć.

Dziękujemy Michałowi
za przybycie do naszego przedszkola oraz za niecodzienny pokaz.
Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.

Spotkanie z absolwentem (1)  Spotkanie z absolwentem (2)  Spotkanie z absolwentem (3)

Spotkanie z absolwentem (4)  Spotkanie z absolwentem (5)  Spotkanie z absolwentem (6)

Spotkanie z absolwentem (7)  Spotkanie z absolwentem (8)  Spotkanie z absolwentem (9)