Trzy Świnki i Wilk na Dzień Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci, bowiem wtedy obchodzą one swoje święto – Międzynarodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca 2017 roku słońce świeciło nad naszym przedszkolem, a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Na początku omówione zostały zwyczaje, upodobania i zabawy dzieci z różnych regionów świata. Następnie wszystkie dzieci udały się do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekały na nich atrakcje: tor przeszkód, aerobik oraz konkurencje sportowe. Nie zabrakło również pysznego deseru i prezentów.
Jednak największą niespodzianką tego dnia było przedstawienie bajki pt. „Trzy świnki”, w którym poszczególne role odgrywali rodzice: pani Ewelinka – mama Zuzi z grupy IV, pani Agnieszka – mama Szymonka  z grupy III, pani Madzia – mama Szymonka z grupy IV, pani Angelika – mama Zuzi z grupy II, pani Ola  – mama Hani z grupy IV i pan Ireneusz – tata Victorii z grupy III. Rodzice wcielając się w poszczególne role wykazali się wyjątkowymi zdolnościami aktorskimi, niesamowitym poczuciem humoru oraz kreatywnością w przygotowaniu strojów. Wszystkie Dzieciaki z zapartym tchem i wielką radością oglądały wspaniały występ, po czym pełne zachwytu i podziwu nagrodziły Rodziców gromkimi brawami.
Nad całością przedstawienia czuwały panie: Ania Zgoda i Dorota Strzałka.

Bardzo dziękujemy Rodzicom
za zaangażowanie i przygotowanie
niespodzianki dla dzieci.

Realizacja Rocznego Planu Pracy Przedszkola
„Wychowanie przez czytanie – rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci” oraz „Kształtowanie postaw – wychowanie do wartości”

Dzień Dziecka (1)  Dzień Dziecka (2)  Dzień Dziecka (3)

Dzień Dziecka (4)  Dzień Dziecka (5)  Dzień Dziecka (6)

Dzień Dziecka (7)  Dzień Dziecka (8)  Dzień Dziecka (9)

WAŻNE LINKI

KONTAKT

Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne 
ul. Konarskiego 14
39-200 Dębica
tel: 14 6813 168
mp2integracja@gmail.com