Trzy Świnki i Wilk na Dzień Dziecka

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci, bowiem wtedy obchodzą one swoje święto – Międzynarodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca 2017 roku słońce świeciło nad naszym przedszkolem, a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Na początku omówione zostały zwyczaje, upodobania i zabawy dzieci z różnych regionów świata. Następnie wszystkie dzieci udały się do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekały na nich atrakcje: tor przeszkód, aerobik oraz konkurencje sportowe. Nie zabrakło również pysznego deseru i prezentów.
Jednak największą niespodzianką tego dnia było przedstawienie bajki pt. „Trzy świnki”, w którym poszczególne role odgrywali rodzice: pani Ewelinka – mama Zuzi z grupy IV, pani Agnieszka – mama Szymonka  z grupy III, pani Madzia – mama Szymonka z grupy IV, pani Angelika – mama Zuzi z grupy II, pani Ola  – mama Hani z grupy IV i pan Ireneusz – tata Victorii z grupy III. Rodzice wcielając się w poszczególne role wykazali się wyjątkowymi zdolnościami aktorskimi, niesamowitym poczuciem humoru oraz kreatywnością w przygotowaniu strojów. Wszystkie Dzieciaki z zapartym tchem i wielką radością oglądały wspaniały występ, po czym pełne zachwytu i podziwu nagrodziły Rodziców gromkimi brawami.
Nad całością przedstawienia czuwały panie: Ania Zgoda i Dorota Strzałka.

Bardzo dziękujemy Rodzicom
za zaangażowanie i przygotowanie
niespodzianki dla dzieci.

Realizacja Rocznego Planu Pracy Przedszkola
„Wychowanie przez czytanie – rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci” oraz „Kształtowanie postaw – wychowanie do wartości”

Dzień Dziecka (1)  Dzień Dziecka (2)  Dzień Dziecka (3)

Dzień Dziecka (4)  Dzień Dziecka (5)  Dzień Dziecka (6)

Dzień Dziecka (7)  Dzień Dziecka (8)  Dzień Dziecka (9)