Rodzice Dzieciom – inscenizacja bajki H. Bechlerowej „Otwórz okienko”

Ogromną niespodziankę z okazji Dnia Dziecka sprawili dzieciom Rodzice. 1 czerwca sala ćwiczeń, w której zgromadziły się wszystkie przedszkolaki zamieniła się w bardzo tajemniczą krainę. Za kolorowymi domkami ukryte były zwierzątka – fantastycznie ucharakteryzowani Rodzice, którzy namawiani przez Krasnala postanowili wyruszyć w świat. Kotek Bartoszek, zajączek Dyzio, wiewióreczka Fruzia, piesek Pufik, Kaczorek, i duży zaspany Miś to rodzice Hani, Majeczki, Karolinki, Patryczka, Emilki, Milenki i oczywiście główny bohater Krasnal Michałek, tatuś Bartoszka, który zbudował statek i zachęcał wszystkich do wspólnej wyprawy.
Po przedstawieniu Zwierzątka zaprosiły dzieci do ogrodu, gdzie przy skocznych, radosnych rytmach wszyscy wspólnie się bawili.
W tym wyjątkowym dniu każdy chciał zrobić dzieciom niespodziankę. Pani Dyrektor podarowała każdej z grup nowe klocki, układanki i zabawki. Panie Kuchareczki przygotowały pyszne desery lodowe, pieczone ciasteczka, a na obiad uwielbianą przez dzieci pizze, panie wychowawczynie ciekawe konkursy i zabawy.
To był cudowny dzień, który wypełniony atrakcjami bardzo szybko minął, lecz z pewnością dzieci zapamiętają go na długo.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za zaangażowanie i poświęcony czas.
Mamy nadzieję, że udział w teatrzyku jest i będzie miłym i niezapomnianym
wspomnieniem przedszkolnej przygody dla Waszych Dzieci i dla Was.