Rewia na lodzie „Brzydkie Kaczątko”

We wtorek 29 października 2013r. przedszkolaki z grupy II, III i IV miały niecodzienną okazję obejrzenia pierwszej w Polsce amatorskiej, dziecięcej rewii na lodzie, opartej na jednej z najpopularniejszych baśni literatury dziecięcej H.Ch. Andersena „Brzydkie Kaczątko”.
Występ małych artystów  odbył się na lodowisku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji
w Dębicy. Perfekcyjny taniec na lodzie, wspaniała sceneria, kostiumy, muzyka i światło czyniły pokaz bardzo oryginalnym i zapierającym dech w piersiach. Dodatkową atrakcją był udział w przedstawieniu naszej wychowanki z grupy IV – Zosi, która wszystkich zachwyciła swą grą aktorską i umiejętnością  jazdy na łyżwach. Po zakończeniu widowiska  Zosia otrzymała od swoich kolegów i pań z przedszkola piękny kosz kwiatów za dostarczenie im tylu wspaniałych i niezapomnianych  wrażeń.
Po powrocie do przedszkola dzieci spotkały się z koleżanką i zadawały mnóstwo pytań dotyczących jej przygody z jazdą na lodzie. Dziewczynka bardzo chętnie opowiedziała
o tym jak od roku ćwiczy jazdę na lodzie. Czasem, zdaniem Zosi bywa trudno, ale gdy założy łyżwy i usłyszy muzykę czuje się wspaniale, ten sport  daje jej  wiele radości. Dzieci podziękowały koleżance, że mogły tak miło i w przyjaznej atmosferze spędzić ten czas. Dzień ten na zawsze zapisze się w pamięci przedszkolaków.

Rewia na lodzie (1)  Rewia na lodzie (2)  Rewia na lodzie (3)

Rewia na lodzie (4)  Rewia na lodzie (5)  Rewia na lodzie (6)