Rewia na lodzie „Brzydkie Kaczątko”

We wtorek 29 października 2013r. przedszkolaki z grupy II, III i IV miały niecodzienną okazję obejrzenia pierwszej w Polsce amatorskiej, dziecięcej rewii na lodzie, opartej na jednej z najpopularniejszych baśni literatury dziecięcej H.Ch. Andersena „Brzydkie Kaczątko”.
Występ małych artystów  odbył się na lodowisku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji
w Dębicy. Perfekcyjny taniec na lodzie, wspaniała sceneria, kostiumy, muzyka i światło czyniły pokaz bardzo oryginalnym i zapierającym dech w piersiach. Dodatkową atrakcją był udział w przedstawieniu naszej wychowanki z grupy IV – Zosi, która wszystkich zachwyciła swą grą aktorską i umiejętnością  jazdy na łyżwach. Po zakończeniu widowiska  Zosia otrzymała od swoich kolegów i pań z przedszkola piękny kosz kwiatów za dostarczenie im tylu wspaniałych i niezapomnianych  wrażeń.
Po powrocie do przedszkola dzieci spotkały się z koleżanką i zadawały mnóstwo pytań dotyczących jej przygody z jazdą na lodzie. Dziewczynka bardzo chętnie opowiedziała
o tym jak od roku ćwiczy jazdę na lodzie. Czasem, zdaniem Zosi bywa trudno, ale gdy założy łyżwy i usłyszy muzykę czuje się wspaniale, ten sport  daje jej  wiele radości. Dzieci podziękowały koleżance, że mogły tak miło i w przyjaznej atmosferze spędzić ten czas. Dzień ten na zawsze zapisze się w pamięci przedszkolaków.

Rewia na lodzie (1)  Rewia na lodzie (2)  Rewia na lodzie (3)

Rewia na lodzie (4)  Rewia na lodzie (5)  Rewia na lodzie (6)

WAŻNE LINKI

KONTAKT

Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne 
ul. Konarskiego 14
39-200 Dębica
tel: 14 6813 168
mp2integracja@gmail.com