Pasowanie na przedszkolaka „W krainie krasnoludków”

Dnia 26 listopada 2018 r. w grupie „Krasnale” odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To był pierwszy występ dzieci przed tak liczną publicznością. Dzieci wystąpiły z bogatym programem artystycznym : recytowały wiersze, śpiewały piosenki ilustrowane ruchem, tańczyły. Przebrane za krasnoludki, zachwyciły wszystkich zaproszonych gości pięknymi strojami i wspaniałym występem. Otrzymały także gromkie brawa od dumnych i wzruszonych rodziców. Uroczyście złożyły także ślubowanie przedszkolaka. Pani Dyrektor pasowała każdego krasnalka ,,czarodziejską kredką” włączając najmłodsze dzieci do grona przedszkolaków. Nasi milusińscy przyrzekli, że będą chętnie przychodziły do przedszkola, będą się zgodnie ze sobą bawiły dbając
o swoje zabawki i porządek w sali. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało Dyplom Przedszkolaka, kolorowankę z kredkami i Medal z logo naszej placówki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, a pięknie udekorowana sala, kolorowe stroje dzieci i uroczysta atmosfera podkreśliły doniosłość tego wydarzenia.