„Na wiejskim podwórku” – Piknik Rodzinny

„Na wiejskim podwórku”, to hasło tegorocznego Pikniku Rodzinnego, który odbył się 9 czerwca 2018r. w ogrodzie Naszego przedszkola.
Szczególną atrakcją pikniku było wystawienie bajki pt. „Brzydkie Kaczątko”, w wykonaniu wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola.
Ponadto dla przybyłych gości przygotowano szereg atrakcji: była trampolina, malowanie twarzy, jazda na kucyku, wystawa żywych zwierząt w specjalnie zorganizowanej „Wiejskiej zarodzie” – kury, kaczki, kozy, gołębie, kotki, króliczki, terenowe mega gry planszowe, konkurs plastyczny „Malowanie kawą”. Był też pokaz Strażaków z „Akademii Małego Strażaka”, zwiedzanie samochodu strażackiego oraz pojazdów Specjalistycznej Grupy Ratowniczej Straży Pożarnej, Patrol konny Wojewódzkiej Komendy Policji z Rzeszowa, zabytkowe motocykle, a także zaproszone specjalnie na przedszkolne „wiejskie podwórko” Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stasiówki, które prezentowały lokalne ciasta, dania i przetwory.
Za środki pozyskane na Pikniku w ogrodzie przedszkolnym zamontowany zostanie Domek z grami terenowymi oraz tablicą do pisania.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom oraz Sponsorom,
którzy pomogli nam w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego