„Integracja, kreatywność, rozrywka” – Piknik Rodzinny w grupie IV

W sobotę 29.09 .2018r. w pobliskim Straszęcinie odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny pod hasłem „Integracja, kreatywność, rozrywka”, zorganizowany dla dzieci z grupy IV oraz ich rodziców.
Przyjazna atmosfera i dobry humor dopisywał wszystkim uczestnikom od pierwszych chwil spotkania, a atrakcjom, które były przygotowane, nie było końca. Dużą kreatywnością i talentem plastycznym wykazały się rodziny podczas tworzenia obrazów z kół, kwadratów, trójkątów i prostokątów oraz podczas układania piosenki o Pikniku na melodię „Panie Janie”. Jednak najwięcej radości i uśmiechu na twarzach uczestników oraz obserwujących widzów wywołały konkurencje: obieranie ziemniaka na czas, wyścigi w workach oraz przeciąganie liny. Wspaniałą atrakcją na Pikniku były duże bańki mydlane oraz latawce, które były do dyspozycji dzieci i ich Rodziców.
Na zakończenie spotkania na wszystkich uczestników pikniku czekała pieczona kiełbaska i ziemniaki prosto z ogniska, które szczególnie smakowały po zabawach, konkurencjach sportowych i pląsach przy muzyce.

Dziękujemy Rodzicom za tak liczną frekwencję
oraz świetną zabawę.