Babcia i Dziadziu w Krainie pani Zimy

       Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. 
W przepięknej scenerii „Krainy pani Zimy” 13 stycznie 2014r. dzieci z grupy  II zabrały swoje Babcie i Dziadków w zimową podróż, gdzie mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze dzięki wspaniałej grze aktorskiej swoich wnucząt przebranych za śnieżynki, wróbelki, bałwanka i Mikołaja. Program artystyczny jaki zaprezentowały „Maluszki” pokazał naszym gościom ile talentów mają ich wnuczęta. A nagromadzone do Babć
i Dziadków gorące uczucia dało się odczuć podczas radosnego śpiewu i serdecznych życzeń.
Po pełnych wrażeń występach artystycznych nasi drodzy goście mogli spędzić czas ze swoimi wnuczętami przy słodkim poczęstunku. Była to także okazja do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami.  Wszyscy pragnęliśmy żeby poczuli się wyjątkowo i mamy nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie do naszego przedszkola i jeszcze raz wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.
W przyjęciu gości pomogli rodzie, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Składamy rodzicom serdeczne podziękowania.

Dzień Babci i Dziadzia w gr II (1)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (2)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (3)

Dzień Babci i Dziadzia w gr II (4)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (5)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (6)

Dzień Babci i Dziadzia w gr II (7)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (8)  Dzień Babci i Dziadzia w gr II (9)