I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zima moich marzeń”

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Zima moich marzeń”, organizowanym przez Przedszkole Pałacyk Malucha, zajęła Zofia Krzystyniak z grupy IV. Swoją pracę wykonała pod kierunkiem pani Małgosi.

Serdecznie gratulujemy laureatce
i życzymy dalszych sukcesów!

PRZEDSZKOLNA WIGILIA 2021

20 grudnia 2021r.  melodie kolęd i pastorałek od rana nastrajały dzieci do przeżywania najważniejszego momentu dnia. Spotkanie całej przedszkolnej Społeczności odbyło się w wyjątkowej atmosferze, w którą  wprowadziły  nas dzieci z grupy III prezentując montaż słowno-muzyczny ,,Dla Ciebie Jezu”. Po symbolicznym złożeniu życzeń wszyscy razem zanieśli nowonarodzonego Jezuska do szopki w holu. Po odśpiewaniu wybranych przez dzieci kolęd  każda grupa udała się do swoich sal. Przy pięknie przystrojonych stołach dzieci delektowały się wigilijnymi potrawami i ciastem przygotowanym przez panie Kucharki.


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna”

W konkursie wzięły udział dziewczynki z grupy IV: Zofia Krzystyniak i Iga Bonar, które wykonały swoje prace pod kierunkiem pani Małgosi. Konkurs zorganizowany został przez Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 w Opolu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i kreatywności dzieci, pogłębianie wiedzy o Polsce oraz kształtowanie postaw patriotycznych.

„Kolorowy świat bez dymu” – Powiatowy Konkurs Plastyczny

W konkursie wzięły udział dzieci z grupy IV  – Zosia, Marysia, Karol, Ania, Nicola, Milenka, Lilianka, które wykonały prace pod kierunkiem pani Małgosi i pani Reni. Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dębicy, a jego celem było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia.

VII    WOJEWÓDZKI FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY ,,I TY MASZ TALENT’’

W tegorocznej edycji Festiwalu dzieci z naszego przedszkola zdobyły I miejsce za przedstawienie  scenki pt. ,,Leśna opowieść”. W jesiennej scenerii lasu leśniczy Filip recytował wiersz H. Bechlerowej ,,Może zobaczymy”, obserwując wesołe zwierzątka bawiące się wśród leśnych drzew. Wesołe Wiewióreczki to Weroniczka  i Oliwka z grupy II,  Skoczny Zajączek to Natalka z grupy III, Radosny Niedźwiadek to Igorek z grupy III, a Łagodny Wilk to Gasparek. Dzieci do występu przygotowały pani Renia Świerk, Pani Bożenka Rojek  oraz pani Madzia Kwiatkowska.

Bardzo się cieszymy z Waszego sukcesu
Serdecznie gratulujemy!!!