I Piknik Rodzinny

16 czerwca 2011 roku zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny. Bogaty program zapewniał wspaniała zabawę zarówno dla młodszych jak i starszych członków rodziny. Piknik rozpoczęły dzieci przedszkolne, które witały gości tańcem i piosenką. Później była prezentacja umiejętności naszych zdolnych absolwentów: Michała i Zuzi Pyzińskich oraz Radka Cacały i jego partnerki. Dzieci mogły również wymalować sobie twarze, zrobić […]

Żegnaj przedszkole

15 czerwca 2011r. „Starszaki” zaprosiły rodziców na przedstawienie pt. „Żegnaj przedszkole”. Recytowanymi wierszami, piosenkami i tańcami góralskimi podziękowały nauczycielkom, pani Dyrektor, pracownikom obsługi i rodzicom za opiekę i troskę. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy, tabla grupy, książeczki i inne upominki.

Dzień Rodziny gr II

8 czerwca 2011 roku w grupie II odbył się występ dzieci z okazji Dnia Rodziny. Rodzice podziwiali swoje pociechy w przygotowanym montażu słowno – muzyczno – tanecznym. Po prezentacji dzieci wraz z paniami zaprosiły swoich rodziców na słodki poczęstunek, po którym odbyły się wspólne zabawy taneczne.

Dzień Rodziny gr I

W dniu 8 czerwca 2011 roku odbył się Dzień Rodziny w grupie dzieci trzyletnich. Przybyli rodzice mogli zobaczyć swoje pociechy prezentujące się w programie artystycznym, pod hasłem „Bal na łące”. Po przedstawieniu wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Dzień Dziecka

1 czerwca 2011 roku dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Dziecka. Według kilkuletniej tradycji, w tym roku również, pracownicy naszej placówki przygotowali dla małych podopiecznych niespodziankę w postaci przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział. Oprócz tego na dzieci czekało jeszcze mnóstwo zabaw i atrakcji.

WAŻNE LINKI

KONTAKT

Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne 
ul. Konarskiego 14
39-200 Dębica
tel: 14 6813 168
mp2integracja@gmail.com